Haberler

Neler Yaptık?

KIRMIZI KİTAP İÇİN İMZA GÜNÜ

Gazeteci-Yazar  Muhammet Kutlu, Türkiye’de ezberleri bozan efsane romanı “KIRMIZI KİTAP”ını  23 Şubat 2019 Cumartesi  günü 14:00-16:00 saatleri arasında  Hoton Yayınları standında  arşivdeki telif kitaplarını imzalayacak olan  Muhammet Kutlu halen Akit Gazetesi’nin Ankara Haber Müdürlüğü görevinde bulunuyor.

Bir çok  yazar KIRMIZI KİTAP   için şu ifadeleri kullandı:

“Türkün bin yıllık derin anayasasının sırrına herkes şahit olacak. Türk Hakanı Batı’nın Üstüne Karanlık Gibi Çökecek…İddia ediyoruz: B

u kitabı okuyanlar, kendilerini “Ya Türkiye’nin başına böyle bir lider geçerse?” demekten alamayacaklar.

Türk Hakanının bütün dünyayı şaşırtan dünya liderliğinin anlatıldığı KIRMIZI KİTAP bugünün Türkiye’sini anlatıyor:

“Türkiye’nin ve Asya’nın eski parlak günlerine dönmesini hedef edinen karizmatik bir lider. Gözünü budaktan sakınmayan, yolsuzluğa, rüşvete, batılı çıkar guruplarına bulaşmamış biri. Önce yıllardır keşfedilmeyi bekleyen petrolü çıkarmayı başarıyor. Türkiye, kısa sürede dünyanın en büyük petrol üreticisi oluyor. Ardından, bölücüler tarafından Türkiye’den kopartılan Güneydoğu’yu yeniden kazanıyor.

Yıllardır Türkiye’nin iliğini sömüren köşe dönücülerin, hırsızların ve hainlerin tüm yaptıklarının hesabını tek tek soruyor. 

Amerika ve İsrail tara

fından paramparça edilen Arap ülkelerini peşine takıyor. Sonrasında Rusya ile masaya oturuyor. Ardından Çin ve diğer Asya devlerini yanına alıyor. Asya Birliği’nin temellerini atıyor. Dünya kısa sürede eksen değiştiriyor. Güç, batıdan Doğu’ya, Asya’ya geçiyor. Batılı ülkeler kargaşa ve istikrarsızlık içine gömülüyor. Tüm bunlar, Türkiye’nin başına milliyetçi, özgürlükçü ve iyi yetişmiş bir devlet adamının başa geçmesiyle tetikleniyor.”

Author: