HOTON YAYINLARI STANDINDA İMZA GÜNLERİ

Hoton Yayınları, Ankara 13.Kitap Fuarı’nda kitap severler ile buluşuyor. 15-24 Şubat 2019 tarihleri arasında ATO Congresium’da yapılacak olan kitap fuarında C-4 standında olacak.

Gazeteci -Yazar Fehmi Çalmuk, Hoton Yayınları’ndan çıkan  Das İst  Erbakan 1-2,  Büyük Doğu’nun Atlıları,  AyYıldızın Çocukları,  Mücahid Başbuğ kitaplarını imzalayacağı  gibi baskısı tükenmiş telif kitaplarından çok az adedini de okuyucuyla ile buluşturacak.

İnsan hakları aktivisti yazar Mehmet Doğan Batı’da Doğulu Olmak ve Öteki isimli kitaplarını , gazeteci-yazar Muhammed Kutlu ise Kırmızı Kitap’ını imzalayacak.

 

YÜKSELİŞ YAYINLARI ve YAZARLARI HOTON STANDINDA

Adem Karafilik yönetimindeki Yükseliş Yayınları da kitapları ve yazarlarının imza günleri ile Hoton Yayınları standında yer alacak.

15-24 Şubat 2019 tarihleri arasışda ATO Congresium’da yapılacak olan Ankara 13.Kitap Fuarı’nda kitap severler ile ulaşacak olan Hoton Yayınları C-4 standında faaliyet gösterecek.

Yükseliş Yayınları yazarları; Verdiği eğitimlerle tanınan kişisel eğitim uzmanı Adem Karafilik, Vedat Güneş, Hakverdi Altuğ, Demet Sönmezocak İgdiroğlu, İdris Karafilik imza günlerinde kitaplarını imzalayacak.