Kurumsal İletişim

KURUMSAL İLETİŞİM

Uzmanlar istihdam etmenize, ofisler kurmanıza, ekipmanlar almanıza gerek yok  Biz sizin adınıza,sosyal medya ile görsel ve yazılı basınla, ortaklarınız, şubeleriniz ve üyelerinizle iletişime geçiyor, onları bilgilendiriyor, doküman hazırlayıp sunuyor ve buluşturuyoruz. Sizi, kurumunuzu gölge gibi izleyip görüntülü kaydediyor, metinler yazıyor, anında sosyal medya ile kamuoyunu bilgilendiriyoruz.

Hoton Kurumsal İletişim; kurumsal yayınlarınızın (dergi, bülten, kitap, web sitesi, sosyal medya, konuşma metni, rapor, kurumsal film, konsept, lansman) içeriklerini hazırlıyor, tanıtım hizmetlerini gerçekleştiriyor.

 

Ayrıca kongre, konferans, genel kurul, çalıştay, festival, yıl dönümü  etkinliklerini organize ediyor.Türkiye’de ilk kez kongre ve fuarlara yönelik kurumsal iletişim hizmeti veren Hoton Kurumsal İletişim; kongrede konuşulanı, anlatılanı, sunulanı metni, fotoğraf ve görüntü olarak yazılı/görsel medyaya ulaştırıyor; sosyal medya ile paylaşıyor.

Kalite Yönetim Sistemi gibi alanlarda aktif danışmanlık hizmeti veriyor. Yeter ki isteyin, sizin için düşünen ve üreten olsun!