Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

Hoton Sosyal Medya, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanın

 

daki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.

  • DİJİTAL PR

Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Kurumsal yönetime uygun metinler ve görseller seçilerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.

  • ONLİNE İTİBAR VE KRİZ YÖNETİMİ

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin edilir, araştırılır, senaryo

ları çıkartılır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alınır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır. Krize sebep olabilecek konular belirlenir; yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

  • İÇERİK YÖNETİMİ

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

  • MODERASYON

Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

  • SOSYAL MEDYA TAKİBİ 

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

  • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.