Tanıtım-Organizasyon

TANITIM

Bir taş ne ifade eder ?

Böyle düşünenler oldu. Biz bir taşın neler yaptığını, neleri başardığını ispatladık. Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün  yeni yıl tebrik kartı;  dünyanın birçok ülkesinde gazetecilerin masasını süslüyor.

İster kreatif bir tasarımınızı yapalım, isterseniz konseptinizi  tanıtalım.  Müşterinizden, tüketicinizden, seçmenizden, hizmet ürettiğiniz insanlardan biri olarak görelim, sizden biri olarak sunalım.

Yeter ki  tanınmak, tanıtmak isteyin;  sizi, ürettiklerinizi tanıtan olsun!

ORGANİZASYON

Hoton Organizasyon;  kongre, konferans, çalıştay, genel kurul, kongre, festival, panel, yıl dönümü kutlamaları, basın toplantısı, yurt içi-yurt dışı etkinlikler, yemekli organizasyonlar için etkin, çalışkan bir  ekip ve çözüm ortaklarıyla organize olmaya hazır.

Hoton Organizasyon;  kongre, konferans, çalıştay, genel kurul, kongre, festival, panel, yıl dönümü kutlamaları, basın toplantısı, yurt içi-yurt dışı etkinlikler, yemekli organizasyonlar için etkin, çalışkan bir ekip ve çözüm ortaklarıyla organize olmaya hazır.

Yeter ki sizin hayaliniz olsun !

Hoton Medya; son olarak Kasım 2018’de Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığının çalıştaylarının organizasyonunu başarıyla yüksek memnuniyet kat sayısı ile gerçekleştirmiştir.